3D karakter animatoren gezocht

30 January 2024

Kom jij ons team versterken?

We zijn op zoek naar animatoren om ons team te versterken. Kom daarom kennismaken met het leukste ontwerpbureau van Nederland. Terralemon heeft 20 jaar ervaring met storytelling en zendervormgeving en we werken voor klanten zoals TNO en de NPO. 

Bij Terralemon werken we met een klein team en is het belangrijk dat je een project van begin tot einde zou kunnen oppakken. Uiteraard sta je er niet alleen voor. Samen met je collega ontwerpers en animatoren kun je jouw werk naar een steeds hoger niveau tillen. 

Voor de publieke zender NPO Zappelin gaan we een animatieserie (20 afleveringen) voor kleuters maken. Het belangrijkste karakter is aap Bobbie. Hij wordt bijgestaan door zijn vaste sidekick Ollie de olifant en papegaai Tetter.

Daarvoor zoeken we

  • 3D character animator, fulltime (40u)
  • Dienstverband 6-9 maanden (april-december) met kans op verlenging.
  • Deels thuiswerken en deels op locatie in Amsterdam (Keizersgracht).
  • 1 à 2 jaar ervaring
  • C4D en Redshift dikke plus

Meer informatie?
remco@terralemon.nl of dewi@terralemon.nl
020-6248300